Новини

Акция «Билборды по стоковым ценам»: экономьте на наружной рекламе до 50%Терміново потрібні білборди в Дніпрі, Одесі чи Києві, а бюджет обмежений? Замовляйте площині по стокових цінами в останні дні місяця. Ми надаємо знижку від 20% до 50% в залежності від кількості щитів і міста розміщення.


Наступление на незаконные билборды: в Киеве демонтировали свыше тысячи носителейУ липні з вулиць української столиці зникла 1 031 рекламна конструкція, яка була встановлена незаконно. Білборди в кількості 89 одиниць та інші носії прибирають, виконуючи правила щодо розміщення зовнішньої реклами, які почали діяти навесні. Більшу частину демонтували власники «рекламних засобів» - 594 одиниці.


Поздравления на билбордахПриємно дивуйте рідних і близьких за допомогою оригінального привітання на білбордах. Проявіть себе з приємною боку!


Билборды для политической рекламыУ період передвиборної гонки компанія Two Steps Outdoor пропонує широкий вибір білбордів і сітілайтів для розміщення політичних матеріалів.


В Симферополе будут убирать рекламу на украинском языке.У Сімферополі будуть прибирати рекламу на українському язике.Городской рада Сімферополя має намір вжити заходів щодо зменшення обсягу зовнішньої реклами.


BMW покажет водителям рекламу прямо в автомобилеКомпанія BMW розробить для своїх автомобілів сервіс, за допомогою якого водіям надаватиметься інформації про цікаві або корисних місцях в залежності від їх географічного положення.


Рынок наружной рекламы сохранил доходы на уровне прошлого годаМинулий рік був досить стабільним для зовнішньої реклами в Україні.


Сети по продаже электроники лидируют по количеству рекламы на наружных носителяхМережі побутової техніки та електроніки в цьому році вирвалися в лідери за витратами на зовнішню рекламу.