Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Брендмобілі в Україні. Розміщення зовнішньої реклами на брендмобілях (автобордах).

Шановні клієнти!
На жаль, розміщення на брендмобилях тимчасово не проводиться!
Просимо вибачення за незручності і пропонуємо розміститися на стаціонарних конструкціях.
Завдання, які ставляться перед стаціонарними рекламними конструкціями не завжди можуть бути досягнуті на увазі одній, дуже важливою, причини - потрібні місця під розміщення реклами вже кимось заняти.Тогда виникає законне питання, як зробити так, щоб ваша зовнішня реклама все ж з'явилася в потрібний час в потрібному місці? У таких ситуаціях на допомогу клієнту приходять мобільні конструкції під назвою автоборди або брендмобілі.

Брендмобіль або автоборд - це пересувна рекламна конструкція, як правило, форматом 3 * 6 м, виконана на базі & quot; Газелі & quot;, з можливістю розміщення сюжету з двох сторін, а також на торцевій частині носія. Брендмобілі в Україні зарекомендували себе, як істотна альтернатива стаціонарної рекламі на білбордах, при цьому розширюючи географію впливу за рахунок своєї мобільності .

Використання в рекламній кампанії брендмобилях, крім своїх прямих цілей, додає клієнтові плюси на користь іміджу і статусу, адже такого роду конструкції однозначно привертають до себе більше уваги з боку аудиторії. Що вже говорити про реалізацію проекту з колони автобордов ... Ефект буде більш, ніж очікуваний!


Маршрут і графік руху брендмобилях обмовляється і затверджується разом із замовником для того, щоб бути в потрібний час в потрібному місці. До основних переваг брендмобилях можна віднести:
  • мобільність, знаходження реклами там, де необхідно клієнту
  • більшу аудиторію через руху конструкції
  • планування різних маршрутів
  • велика ступінь візуальної привабливості 
  • можливість розташування поблизу конкурента
Однак, крім постійно курсують по маршруту брендмобилях, існує альтернативний варіант установки автоборда на стаціонарній основі на період рекламної кампанії, такий вид автобордов називається стендмобіль. Залежно від наявності можливості розміщення автоборда на території парковок поблизу цікавлять клієнта об'єктів, ми готові запропонувати до ваших послуг стендмобілі.

Говорячи про основні переваги стендмобілей, можна відзначити:
  • менша вартість у порівнянні з брендмобіль
  • наявність на місці рекламної конструкції цілодобово протягом терміну експонування
Оренда брендмобилях здійснюється в досить стислі терміни, однак для можливості узгодження всіх нюансів і маршрутних листів бажано замовляти брендмобілі хоча б за тиждень до планового старту рекламної кампанії.

В якості підтвердження наявності брендмобіль на маршруті ми надаємо щоденний фотозвіт з лінії.

Дізнатися детальніше про експонуванні реклами за допомогою брендмобилях або стендмобілей ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або відправивши заявку онлайн. Також, ви можете замовити оренду статичних рекламних щитів в Києві і інших містах України.