Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Нестандартна реклама в Україні. Розміщення зовнішньої реклами на брендмауерах, тролах, пілларсах і інших нестандартних рекламних конструкціях.

Все частіше, останнім часом, в містах України, ми можемо спостерігати появу нових конструкцій зовнішньої реклами, які представлені, як різноманіттям незвичайних форм і форматів, так і унікальним місцем розташування. Такі конструкції прийнято називати нестандартними конструкціями зовнішньої реклами.

До нестандартних рекламних конструкцій можна віднести такі як: брендмауери, пілларси, троли, тумби, дахові установки, відео стіни і т.д.

Ефект від використання нестандартних конструкцій, в першу чергу, досягається за рахунок їх, як правило, великого розміру, що робить цей вид реклами найбільш затребуваним серед тих клієнтів, хто в першу чергу прагне до безумовного самовираження і безкомпромісному торжества іміджу.

Так, наприклад, брендмауери представляють собою тип зовнішньої реклами, що характеризується розміщенням полотна надвеликого розміру на & laquo; глухих & raquo; частинах міських споруд, будівлях, будівництвах, парканах і т.д. Розміри брендмауера обмежуються розмірами площині, на якій він розташований, що часто дозволяє досягати площі в сотні, а то і в тисячі квадратних метрів.

Така реклама, зі зрозумілих причин, не може залишитися непоміченою, а ефект від такої рекламної кампанії може перевершити всі очікування.

Використання в діяльності підприємства нестандартних конструкцій великих форматів дає велику грунт для творчості дизайнерським бюро і відділам маркетингу підприємств. Можливість реалізації найсміливіших думок і посилів відкривається перед замовником в повному обсязі.

Вартість нестандартних рекламних конструкцій безпосередньо залежить від загальної площі полотна, а також від місця їх розміщення. Найбільш дорогими, відповідно, є брендмауери, в силу їх величезних, без перебільшення, розмірів. Лояльнішими за ціною будуть менші за форматом банерні розтяжки, троли, пілларси, рекламні тумби і т.д.

Що стосується відеореклами, то тут вартість залежить не тільки від формату екрану і розташування, а й від хронометражу рекламного ролика замовника.

До безперечних переваг нестандартних рекламних конструкцій можна віднести:

  • Великий формат і незвичайне розташування

  • Великий обхват аудиторії

  • Можливість підкреслити високий позитивний імідж

  • Огромные возможности для реализации нестандартной подачи

Для правильного визначення типу нестандартної рекламної конструкції, необхідної для ваших конкретних цілей і завдань, на сайті представлені фото та карта об'єктів.

Ми здійснюємо розміщення реклами великих розмірів і нестандартних форм по території всієї України (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя і т.д.)

Попереднє замовлення конструкцій здійснюється через форму онлайн бронювання сайту.

Будь-які виниклі питання щодо нестандартних рекламних площин, їх оренди, а також можливості втілення нестандартних сюжетів, вам допоможе вирішити менеджер нашої компанії.