Корисна інформація


Новости та події
Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим
Напередодні Нового року та Різдва ми, всеукраїнська рекламна агенція Two Steps Outdoor, хочемо сказати спасибі нашим замовникам та партнерам. 
04.01.2022
Україна проти дискримінації: зовнішня реклама без сексизму
Нагадаємо, що ще у 2020 року Верховна Рада України зареєструвала проект закону №3427 «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Тобто цей законопроект безпосередньо стосується візуального контенту, що натякає або прямо вказує на гендерні відмінності чи дискримінацію, пов'язану із цим питанням. 
05.11.2021
Діджиталізація міст
На вулицях мегаполісів з'явилися нові рекламоносії - відеоборди, так само називають цифрові панелі, екрани. Наприклад, в Києві їх вже важко не помітити. Відеокрани прийшли на зміну олдскульним білбордам, сітілайтам і навіть скролам. Екрани є всіляких розмірів. Найпоширеніші - сіті формат 1,2 * 1,8, скрол формат 3,14 * 2,32, білборд формат 6 * 3, Мегаборд формат 4 * 8 і 4*12 м. Так само широке поширення набувають медіафасади, які замінюють брендмауери і мають розміри до 200м2, погодьтеся, така реклама не залишиться без уваги. Відеоекрани підходять для розміщення статичних картинок і динамічних роликів. В середньому експонування одного ролика триває 10 секунд, блоки від 1 до 5 хвилин.
09.09.2021
Реклама на білбордах - ціна
Скільки буде коштувати розмістити рекламу на білбордах? - питання, яке задає кожен потенційний клієнт. Але як не дивно, однозначної відповіді на нього немає. Ціна на білборди, сітілайти, Скрол і інші носії залежить від різних фактров.
  Щоб розрахувати рекламний бюджет і зробити розміщення максимально вигідним, їх потрібно враховувати.
 
Читати далі
Закон України "Про рекламу"
Ці вимоги є обов'язковими до виконання при розміщенні зовнішньої реклами у всіх містах України. Вимоги до поширення реклами встановлюються Законом України «Про рекламу» від 03.07.1996 р № 270/96-ВР (далі - Закон «Про рекламу»). З повним текстом закону можна ознайомитися на офіційному сайті Верховної Ради України за посиланням Основними принципами реклами є: законність, точність, і достовірність.   Реклама не повинна підривати довіру суспільства до реклами та повинна відповідати принципам добросовісної конкуренції.   Реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.   Реклама повинна враховувати особливу чутливість дітей і не наносити їм шкоди. Мова реклами - тільки українська. Якщо в рекламі присутні логотипи на іноземних мовах, їх розміщення можливо тільки при наявності реєстрації ТМ в Україні
Читати далі
Поширені запитання
      
 • Як відбувається процес замовлення рекламі теперь?
 •         
 • Терміни поклейки
 •         
 • Що входить в ціну?
 •         
 • Відмова від заброньованих площин
 •         
 • Пролонгація розміщення
 •    
Читати далі
Читайте в нашому блозі
Реклама на білбордах не працює. Чому і що робити.
Твердження, яке часто чують менеджери. Як же виходить, що для одних клієнтів цей вид реклами стає ефективним і основним, а хтось розчарується і вважає кошти вкладені в рекламу викинутими Причин може багато, в тому числі і самих несподіваних, але перерахую основні
Курйози в зовнішній рекламі
 Про рекламу на білбордах в нашому блозі зазвичай піднімаємо серйозні теми: нововведення в законодавстві, правила розміщення, аналітика та інше. А в нашій роботі багато і веселих моментів, вони залишаються для клієнта за кадром і передаються між колегами по цеху. Сьогодні керівник відділу продажів Two Steps Outdoor, Оксана Бучек, що працює в галузі вже більше 15 років, поділиться рекламними курйозами, які зустрічалися в її практиці.
Пам'ятка розробнику макетів для реклами
Найчастіше макет стає каменем спотикання, якимось перешкодою між клієнтом і продукції, що замовляється їм площиною. Зовнішня реклама на білбордах в Києві або іншому місті України буде ефективною, якщо виконана за всіма правилами і відповідає Закону України про «Рекламі». І одне з цих правил - якісний і красивий макет.