Новини

Опыт успешных рекламных компаний в кризисное время<div>Бренд-комунікації після пандемії зажадають істотного адаптації під нові умови. І ми бачимо це вже зараз, коли карантин все ще дає про себе знати. Реклама на білбордах, як один із засобів подібної комунікації, змінює контент і досвід компаній, що вже встигли перейти на нові рейки, може виявитися корисним усім нам.</div> <div> <br /> </div> <div> <br /> </div>


Наружная VS интернет реклама.<div>Здавалося б, навіщо розміщення реклами на білбордах, коли все давно «в інтернеті». Чому одна з найдавніших рекламних галузей досі жива і розвивається, коли їй давно віщували захід з появою радіо, телебачення, а потім і інтернету. Чи потрібно виходити на зовнішню рекламу в період карантину і яку аудиторію зможете там знайти</div> <div> </div>


Язык наружной рекламы: измененияНагадуємо, що з 16.01.2020 року вступають в силу нові положення закону про мову. Тепер єдиною мовою реклами може бути тільки державна мова - українська. 


Стоковые билборды в Киеве с экономией на наружке до 60%Розміщення на білбордах в Києві за низькою ціною до 60% - це реальність для клієнтів Two Steps Outdoor. Наша агенція традиційно орієнтується на потреби і можливості малого та середнього бізнесу, який потребує просування і не може дозволити собі «злив» бюджету.


Осень без политики: время зарабатывать  Кампанії 2019 року з виборів президента України і Верховної Ради IX скликання залишилися позаду. На залишки бюджетів переможці дякують виборцям за довіру. Вже 1 вересня більшість площин спорожніли - завершився термін оренди білбордів політиками і партіями.


Реформа наружной рекламы: успех Киева и проблемы в регионах<pre class="tw-data-text tw-ta tw-text-small" data-placeholder="Перевод" id="tw-target-text" data-fulltext="" dir="ltr" style="unicode-bidi: isolate; background-color: rgb(255, 255, 255); border: none; padding: 0px 0.14em 0px 0px; position: relative; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; resize: none; font-family: inherit; overflow: hidden; width: 275px; white-space: pre-wrap; overflow-wrap: break-word; color: rgb(33, 33, 33); height: 240px; font-size: 16px !important; line-height: 24px !important;"><span tabindex="0" lang="uk">З 1 квітня по 31 грудня 2018 року в Києві в рамках реформи зовнішньої реклами оператори демонтували 3618 різних носіїв в трьох форматних зонах міста. При цьому встановлено всього 1340 нових конструкцій, пише в ЛІГА.Блоги голова Громадської спілки «Асоціація операторів зовнішньої реклами України» Оксана Поліщук.</span></pre>


Нет незаконной рекламе: коммунальщики просят киевлян о помощиКомунальні служби декількох районів Києва попросили городян про допомогу в боротьбі з незаконною рекламою. Зокрема, жителів столиці <a href="http://dnipro.kievzelenbud.com/news/dereva-ne-ye-mistsem-dlya-reklamy/" >закликають зривати оголошення</a> зі стовбурів дерев.


Акция «Билборды по стоковым ценам»: экономьте на наружной рекламе до 50%Терміново потрібні білборди в Дніпрі, Одесі чи Києві, а бюджет обмежений? Замовляйте площині по стокових цінами в останні дні місяця. Ми надаємо знижку від 20% до 50% в залежності від кількості щитів і міста розміщення.


Наступление на незаконные билборды: в Киеве демонтировали свыше тысячи носителейУ липні з вулиць української столиці зникла 1 031 рекламна конструкція, яка була встановлена незаконно. Білборди в кількості 89 одиниць та інші носії прибирають, виконуючи правила щодо розміщення зовнішньої реклами, які почали діяти навесні. Більшу частину демонтували власники «рекламних засобів» - 594 одиниці.


Поздравления на билбордахПриємно дивуйте рідних і близьких за допомогою оригінального привітання на білбордах. Проявіть себе з приємною боку!


Билборды для политической рекламыУ період передвиборної гонки компанія Two Steps Outdoor пропонує широкий вибір білбордів і сітілайтів для розміщення політичних матеріалів.


В Симферополе будут убирать рекламу на украинском языке.У Сімферополі будуть прибирати рекламу на українському язике.Городской рада Сімферополя має намір вжити заходів щодо зменшення обсягу зовнішньої реклами.


BMW покажет водителям рекламу прямо в автомобилеКомпанія BMW розробить для своїх автомобілів сервіс, за допомогою якого водіям надаватиметься інформації про цікаві або корисних місцях в залежності від їх географічного положення.


Рынок наружной рекламы сохранил доходы на уровне прошлого годаМинулий рік був досить стабільним для зовнішньої реклами в Україні.


Сети по продаже электроники лидируют по количеству рекламы на наружных носителяхМережі побутової техніки та електроніки в цьому році вирвалися в лідери за витратами на зовнішню рекламу.