Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Брендмауери і нестандартні рекламні конструкції в Донецьку і Донецькій області

Розміщення зовнішньої реклами на брендмауерах, тролах, пілларсах і інших нестандартних конструкціях в Донецьку і Донецькій області:

Що являють собою нестандартні рекламні конструкції зовнішньої реклами в Донецьку і Донецькій області? Насправді все просто: професіонали сфери винайшли безліч цікавих рішень, які в корені відрізняються від класичних рекламних носіїв.

Брендмауери в Донецьку і Донецькій області - якраз один з видів нестандартних рекламних конструкцій. До речі, поки найпопулярніший. Секрет його успіху, знову ж таки, в простоті, яка цілком може гармоніювати з оригінальністю, і в великих розмірах. Звичайно, бажаний ще й хороший дизайн.

Компанія Two Steps готова забезпечити розміщення реклами на брендмауерах в Донецькому регіоні; знаючи рекламний ринок, ми можемо сміливо заявляти, що цей носій довів свою ефективність. Ціна на брендмауери вказана в таблиці асортименту, так що сміливо прикидайте і розраховуйте приблизний бюджет.


Ще один безперечний лідер цього сегмента зовнішньої реклами - дорожні розтяжки і троли в Донецьку і Донецькій області. Вони впевнено «чіпляють» увагу тих, хто знаходиться в транспорті і їде по даному конкретному ділянці дороги. Розміщення зовнішньої реклами на троллах в Донецькому регіоні ми теж готові забезпечити і організувати. Ціна на троли вказана все там же, в таблиці з асортиментом.

УТОЧНИТИ МІСТО РОЗМІЩЕННЯ
Тип конструкції
Всi
Всi
Формат
Всi
Всi
Мiсто
Всi
Всi
Цінова категорії
Район
Всi
Всi

Область / Мiсто Тип Формат Адреса Сторона Фото Карта Кошик

Актуальну мережу планів, зайнятості та точних цін уточнюйте у наших менеджерів.

Відеоборди в Донецьку і Донецькій області вже не новинка, але не можна сказати, що всі достоїнства цього виду реклами вже оцінені. А ось в столицях і просто великих містах світу вони вже давно і стабільно користуються великою популярністю. Розміщення відеореклами на екранах в Донецькій області - ще одна послуга, яку надає агентство Two Steps.

Загалом, якщо вас цікавить зовнішня реклама практично будь-якого формату, ми із задоволенням вам допоможемо: звертайтеся до нас, якщо вам цікаві брендмауери, троли, пілларси, відеоборди, лайтбокси тощо в Донецьку, Макіївці, Краматорську, Артемівську, Маріуполі, Костянтинівці та інших містах регіону.

Такі деталі, як вартість нестандартної зовнішньої реклами в Донецьку і Донецькій області, місце розміщення, терміни, ви обговоріть в особистій розмові в менеджером, а оформити заявку на замовлення і оренду тролів, пілларси, відеобордів, лайтбоксів і т.д в Донецьку і Донецькій області можете хоч зараз прямо на сайті.

При необхідності розташувати рекламу в конкретному місці, вам на допомогу прийдуть брендмобілі в Донецьку і області!

Будемо раді співпраці!