Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Брендмауери і нестандартні рекламні конструкції в Рівному та Рівненській області

Розміщення зовнішньої реклами на брендмауерах, тролах, пілларсах і інших нестандартних конструкціях в Рівному та Рівненській області:

Нестандартні рекламні конструкції зовнішньої реклами в Рівному та Рівненській області поки не настільки часте явище, щоб не зупинити на них свою увагу. Важко не помітити, що з кожним роком реклама стає все більш різноманітною, креативної, іноді навіть шокуючою. Головне - викликати емоцію.

Брендмауери в Рівному та Рівненській області приймають дуже прихильно, та й величезна яскрава картинка на стані того чи іншого будинку в будь-якому випадку змусить обернутися і затримати на ній погляд. Розміщення зовнішньої реклами на брендмауерах в Рівненському регіоні для нашої компанії організувати не складно, тому якщо виникне бажання провести потужну рекламну компанію для свого бренду - будемо раді допомогти.

Ще один дуже популярний і дієвий вид нестандартної зовнішньої реклами - дорожні розтяжки і троли. У Рівному та Рівненській області ви напевно бачили їх в досить великій кількості. Знаючи рекламний ринок від і до, можемо сміливо радити розміщення реклами на троллах в Рівненському регіоні: щодня сотні водіїв і пасажирів особистого і міського транспорту будуть не тільки бачити, але мати можливість аналізувати вашу інформацію. Завдяки правильно обраного місця у них буде час на це.

Ціни на брендмауери, ціни на троли, а також ціни на інші види нестандартної реклами ви можете побачити в асортиментної таблиці.

УТОЧНИТИ МІСТО РОЗМІЩЕННЯ
Тип конструкції
Всi
Всi
Формат
Всi
Всi
Мiсто
Всi
Всi
Цінова категорії
Район
Всi
Всi

Область / Мiсто Тип Формат Адреса Сторона Фото Карта Кошик

Актуальну мережу планів, зайнятості та точних цін уточнюйте у наших менеджерів.

Мабуть, найсучаснішою площиною для реклами можна називати відеоборди. У Рівному та Рівненській області їх не так багато, але вони завжди максимально ефектно і динамічно підносять той чи інший бренд. Якщо розміщення відеореклами на екранах Рівненській області вас зацікавило, то, знову ж таки, пропонуємо активне сприяння.

Компанія Two Steps працює по всій Україні і, само собою, на всій території області, розміщуючи рекламу на таких площинах, як брендмауери, троли, пілларси, відеоборди, лайтбокси тощо в Рівне, Кузнецовську, Дубно, Костополі, сраний, Острозі та ін.

Почніть співпрацю з нами, зробивши попереднє замовлення і заповнивши форму прямо на сайті. Деталі й тонкощі, звичайно ж, обговорюються вже в розмові з менеджером, який, склавши повну картину рекламної кампанії, назве вам точну вартість нестандартної реклами в Рівненській області.

Замовлення і оренда брендмауеров, тролів, пілларси, відеобордів, лайтбоксів і т.д в Рівному та Рівненській області - справа легка і приємна, якщо ви працюєте з Two Steps.

Також ми пропонуємо вам можливість розміщення рекламного сюжету на брендмобилях в Рівному та Рівненській області.