Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Зупинки в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Розміщення зовнішньої реклами на зупинках в Івано-Франківську та Івано-Франківській області:

Міські жителі напевно не підраховують, скільки часу вони проводять в транспорті або в очікуванні його. Втім, це вже зробили за них: не менш години в день. І якщо в тролейбусі або автобусі можна сидіти, втупившись в гаджет, на зупинці це робити якось незручно - за ситуацією треба стежити.

Ось на таких нудьгуючих пасажирів і розрахована реклама на зупинках: як-не-як, яскрава картинка і якийсь невеликий обсяг легкої інформації становить певний інтерес. Ну, а якщо рекламний продукт виконаний творчо і якісно, ​​зупинка привертає навіть перехожих, яким чекати транспорту не потрібно.

Зовнішня реклама на зупинках в Івано-Франківську та Івано-Франківській області теж стає все більш і більш естетичною, креативною. Можливо, незабаром українські міста в цьому сенсі зможуть скласти конкуренцію строкатим і ошатним Лондону або Амстердаму.

Якщо розміщення реклами на зупинках в Івано-Франківську та Івано-Франківській області здається вам цікавою ідеєю, агентство Two Steps з радістю візьметься її реалізувати. Не без нашої участі в центрі і спальних районах міста може з'явитися саме ваша реклама на зупинках. Ціни від Two Steps вказані в вибірці нижче.

УТОЧНИТИ МІСТО РОЗМІЩЕННЯ
Тип конструкції
Всi
Всi
Формат
Всi
Всi
Мiсто
Всi
Всi
Цінова категорії
Район
Всi
Всi

Область / Мiсто Тип Формат Адреса Сторона Фото Карта Кошик

Актуальну мережу планів, зайнятості та точних цін уточнюйте у наших менеджерів.

Отже, з чого почати? По-перше, перегляньте наш асортимент і вже наявну рекламу на зупинках громадського транспорту в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, фото якої є в нашому каталозі. Вибір на користь того чи іншого місця ви можете зробити онлайн: Відведіть вподобану позицію в Корзину і заповніть форму замовлення. Її відправка сповістить нас, що ви готові до співпраці, і вже найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.

Терміни оренди реклами на зупинках ви встановите самі, ми можемо тільки дати поради, виходячи з досвіду роботи в даній сфері. Крім того, тільки після узгодження всіх деталей (кількість площин, місця, географія і так далі) ми зможемо назвати вам точну суму до оплати. Як неважко здогадатися, вартість реклами на зупинках в Івано-Франківську та Івано-Франківській області залежить від багатьох факторів.

Сподіваємося, в самому скоро часу ваша реклама на зупинках громадського транспорту з'явиться не тільки в Івано-Франківську, а й в Калуші, Коломиї, Надвірної та інших містах області.

Серед послуг нашого агентства також почесне місце займає розміщення реклами на брендмауерах в Івано-Франківську і області.