Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Виготовлення рекламних конструкцій


Новости та події
Ми відновлюємо роботу в Херсоні.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя. Завдяки ЗСУ українські міста повертаються з окупації і в них потрохи встановлюється звичний побут. А з ним і український бізнес та соціально важлива інформація.
22.11.2022
Розміщення соціальної реклами
Наша компанія долучилась до соціальної ініціативи- вшаннування пам'яті героїв з Донеччини і Луганщини.
24.08.2022
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
outdcreat2.jpgПоказати себе, щоб запам'ятатися надовго - тоді почати потрібно саме з цього, з нагляной візитної картки вашого підприємства:
 
  • Вивісокок
  • Стел
  • Пілонів
  • Лайтбоксів
  • Табличок
  • Вказівників
  • Дахових  конструкцій
  • Комплексного оформлення фасадів та вітрин і т. д.

Все це і багато іншого, що допомагає потенційному покупцеві у всьому різноманітті навколишньої дійсності відрізнити вас від найближчого конкурента, наші фахівці допоможуть вам зробити, використовуючи прогресивні інженерні розрахунки і новітні технології.

Давно пішло той час, коли всі ці проблеми вирішувалися за допомогою однієї малярської кисті і пари відер фарби. Сьогодні це оригінальна ЗD візуалізація, сучасні матеріали, стійкі до впливу агресивних зовнішніх середовищ, технології та монтаж, що дозволяють зробити зі звичайної вивіски твір промислового мистецтва.

І все це розмаїття в дизайні і виготовленні об'єктів зовнішньої реклами ми готові запропонувати вам, прекрасно розуміючи, що іншого шляху виживання в епоху вбивчої конкуренції, ніж власне позиціонування, просто немає!  

Будь самобутнім, починаючи з простої вивіски. Дифференцируйся або вмирай - говорить гуру позиціонування Джек Траут і ми разом з ним.

Читайте в нашому блозі
Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

 

Коли ви розміщуєте рекламу, особливо великі рекламні компанії, необхідно розуміти кількість людей, які бачать ваше повідомлення. Для цього використовуються медіапоказники, основними для ООН (out of home) є значення OTS і GRP.

Реклама всупереч темряві.
Білборди – один з найдавніших видів реклами. Таблички з надписами та малюнками, які вказували на місцезнаходження, використовували ще в стародавні часи. Приклади пращурів сучасних рекламних щитів згадуються у казках та билинах ( ну як там, коли на камені напрямки написані – стародавня навігація). Весь цей історичний досвід натякає на те, що реклама на білбордах універсальна і працювала задовго до появи благ цивілізації.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань. Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.