Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Комплексні рекламні кампанії


Новости та події
Ми відновлюємо роботу в Херсоні.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя. Завдяки ЗСУ українські міста повертаються з окупації і в них потрохи встановлюється звичний побут. А з ним і український бізнес та соціально важлива інформація.
22.11.2022
Розміщення соціальної реклами
Наша компанія долучилась до соціальної ініціативи- вшаннування пам'яті героїв з Донеччини і Луганщини.
24.08.2022
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
complex2sm.jpg

Часто буває так, що цільова аудиторія, на яку орієнтована рекламна кампанія, повинна бути ширше ніж та, яку може забезпечити тільки один вид рекламних носіїв. Наприклад, білборди - переважно орієнтовані на одну цільову групу, а реклама в салонах транспорту - це дещо інша потенційна аудиторія. І ті замовники реклами, чиї потенційні клієнти потрапляють в одну, іншу або навіть третю групу (хоч вони і не мають чітких меж), не повинні обмежуватися одним видом рекламних носіїв, а можуть використовувати всі їх різноманіття і можливості.

Крім того такий диверсифікований підхід допоможе освіжити і урізноманітнити основний рекламний посил кампанії, а також значно збільшити кількість рекламних контактів.

Розширити аудиторію і виключити якусь «замиленість» очі потенційного споживача оможет грамотна комплексна рекламна кампанія, що поєднує в собі органічно підібрані за кількістю та місцем, наприклад, білборди та сітілайти, або реклама на зупинках.

При цьому єдиний затверджений рекламний макет може бути так доопрацьований нами під формат кожного носія, що не втративши основної ідеї і унікальної торговельної пропозиції, він буде свіжо і оригінально виглядати на кожному носії, не викликаючи почуття звикання.

Читайте в нашому блозі
Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

 

Коли ви розміщуєте рекламу, особливо великі рекламні компанії, необхідно розуміти кількість людей, які бачать ваше повідомлення. Для цього використовуються медіапоказники, основними для ООН (out of home) є значення OTS і GRP.

Реклама всупереч темряві.
Білборди – один з найдавніших видів реклами. Таблички з надписами та малюнками, які вказували на місцезнаходження, використовували ще в стародавні часи. Приклади пращурів сучасних рекламних щитів згадуються у казках та билинах ( ну як там, коли на камені напрямки написані – стародавня навігація). Весь цей історичний досвід натякає на те, що реклама на білбордах універсальна і працювала задовго до появи благ цивілізації.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань. Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.