Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Розміщення політичної реклами в Україні


Новости та події
Ми відновлюємо роботу в Херсоні.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя. Завдяки ЗСУ українські міста повертаються з окупації і в них потрохи встановлюється звичний побут. А з ним і український бізнес та соціально важлива інформація.
22.11.2022
Розміщення соціальної реклами
Наша компанія долучилась до соціальної ініціативи- вшаннування пам'яті героїв з Донеччини і Луганщини.
24.08.2022
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
ukrflag.jpg

В нашій країні, де вибори в різні органи влади проходять перманентно, а зовнішня реклама вважається одним з основних видів презентації потенційного кандидата або партії, не один з поважаючих себе передвиборчих штабів ніколи не обходився, і найближчим час не обійдеться, без розміщення на білбордах (сітілайтах і т.п.) своїх програмних меседжів або фото своїх чергових лідерів. І в поєднанні з рекламою в пресі, на телебаченні, інтернеті, особистими зустрічами це незмінно дає стійкий позитивний ефект.

Чим хороша зовнішня реклама в політичній боротьбі: по-перше - це відразу 100% впізнаваність вашого кандидата або партії, причому у великому форматі 3х6 метра.

Друге - це можливість практично з маркшейдерської точністю обмежитися межами виборчої дільниці (якщо це місцеві вибори в міській або районні ради). Навіщо платити більше, за рекламу на ТБ або в загальноміській газеті, якщо ваш кандидат балотується тільки в даному районі!

Ми підберемо вам найкращі місця на білбордах або сітілайтах саме там, де треба, адже така можливість є. Або розробимо графік і маршрут брендмобилях в найбільш відвідувані вашими виборцями місця району або міста. Ну а якщо знадобиться і уявити вашого кандидата чи партію на рекламних носіях дизайнерським макетом або звучним слоганом, то & нас теж вчити не треба - наші фахівці професійно займаються політичною рекламою в Україні з 1992 року.

Читайте в нашому блозі
Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

 

Коли ви розміщуєте рекламу, особливо великі рекламні компанії, необхідно розуміти кількість людей, які бачать ваше повідомлення. Для цього використовуються медіапоказники, основними для ООН (out of home) є значення OTS і GRP.

Реклама всупереч темряві.
Білборди – один з найдавніших видів реклами. Таблички з надписами та малюнками, які вказували на місцезнаходження, використовували ще в стародавні часи. Приклади пращурів сучасних рекламних щитів згадуються у казках та билинах ( ну як там, коли на камені напрямки написані – стародавня навігація). Весь цей історичний досвід натякає на те, що реклама на білбордах універсальна і працювала задовго до появи благ цивілізації.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань. Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.