Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Виготовлення об'єктів зовнішньої реклами


Новости та події
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
Ми працюємо!

У ці не прості для країни часи компанія Two Steps Outdoor продовжує працювати і розміщувати рекламу на білбордах, сітілайтах, відеоекранах, скролах тощо

26.04.2022
Дискримінації в рекламі на білбордах – ні, закріплено у законі.
   Для тих, хто розміщує або планує розмістити рекламу на білбордах, сітілайтах та інших зовнішніх носіях, Верховна Рада України затвердила нові юридичні вимоги. Вони стосуються дискримінації.
   8 січня 2022 року набули чинності зміни до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі, передбачених Законом від 10.09.2021 № 1750-IX.
27.01.2022
advcreat.jpg

Під об'єктами зовнішньої або зовнішньої реклами «Закон про рекламу» має на увазі спеціальні тимчасові і стаціонарні конструкції, розташовані на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг. Таке формулювання має на увазі безліч різноманітних конструкцій, обмежене лише фантазією самих виробників.

Однак останнім часом життя сформувала певний, стандартний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних з них. До основних, по праву можна віднести великогабаритний плакат або білборд. І якщо безліч мало відрізняються один від одного білбордів і сітілайов вже законно зайняли свої місця на автомагістралях і вулицях наших міст, то «креативне додаток» до них - екстендери, значно освіжить і зробить вашу рекламну пропозицію неповторним і оригінальним.

Наступними об'єктами «наружки», які мають сьогодні широкий діапазон застосування, можуть вважатися різні електронні табло - від простої «біжучого рядка» до крупнометрових екранів з повнокольоровим динамічним зображенням, стели і пілони.

Повністю ж продемонструвати свою індивідуальність і неповторність допоможуть вам, давно і професійно виготовляються нами, високотехнологічні вивіски і об'ємні дахові конструкції, світлові вітрини і настінні панно, легко переміщувані штендери і художньо оформлені фасади або маркізи.

Лайтбокси, таблички, покажчики, що носяться рекламні конструкції - будь-які ваші бажання і фантазії ми завжди готові втілити в метал, скло або пластик, і в найкоротші терміни, і за прийнятну ціну.

Читайте в нашому блозі
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань.
Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.
Реклама на білбордах не працює. Чому і що робити.
Твердження, яке часто чують менеджери. Як же виходить, що для одних клієнтів цей вид реклами стає ефективним і основним, а хтось розчарується і вважає кошти вкладені в рекламу викинутими Причин може багато, в тому числі і самих несподіваних, але перерахую основні
Курйози в зовнішній рекламі
 Про рекламу на білбордах в нашому блозі зазвичай піднімаємо серйозні теми: нововведення в законодавстві, правила розміщення, аналітика та інше. А в нашій роботі багато і веселих моментів, вони залишаються для клієнта за кадром і передаються між колегами по цеху. Сьогодні керівник відділу продажів Two Steps Outdoor, Оксана Бучек, що працює в галузі вже більше 15 років, поділиться рекламними курйозами, які зустрічалися в її практиці.