Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Виготовлення об'єктів зовнішньої реклами


Новости та події
Ми відновлюємо роботу в Херсоні.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя. Завдяки ЗСУ українські міста повертаються з окупації і в них потрохи встановлюється звичний побут. А з ним і український бізнес та соціально важлива інформація.
22.11.2022
Розміщення соціальної реклами
Наша компанія долучилась до соціальної ініціативи- вшаннування пам'яті героїв з Донеччини і Луганщини.
24.08.2022
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
advcreat.jpg

Під об'єктами зовнішньої або зовнішньої реклами «Закон про рекламу» має на увазі спеціальні тимчасові і стаціонарні конструкції, розташовані на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг. Таке формулювання має на увазі безліч різноманітних конструкцій, обмежене лише фантазією самих виробників.

Однак останнім часом життя сформувала певний, стандартний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних з них. До основних, по праву можна віднести великогабаритний плакат або білборд. І якщо безліч мало відрізняються один від одного білбордів і сітілайов вже законно зайняли свої місця на автомагістралях і вулицях наших міст, то «креативне додаток» до них - екстендери, значно освіжить і зробить вашу рекламну пропозицію неповторним і оригінальним.

Наступними об'єктами «наружки», які мають сьогодні широкий діапазон застосування, можуть вважатися різні електронні табло - від простої «біжучого рядка» до крупнометрових екранів з повнокольоровим динамічним зображенням, стели і пілони.

Повністю ж продемонструвати свою індивідуальність і неповторність допоможуть вам, давно і професійно виготовляються нами, високотехнологічні вивіски і об'ємні дахові конструкції, світлові вітрини і настінні панно, легко переміщувані штендери і художньо оформлені фасади або маркізи.

Лайтбокси, таблички, покажчики, що носяться рекламні конструкції - будь-які ваші бажання і фантазії ми завжди готові втілити в метал, скло або пластик, і в найкоротші терміни, і за прийнятну ціну.

Читайте в нашому блозі
Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

 

Коли ви розміщуєте рекламу, особливо великі рекламні компанії, необхідно розуміти кількість людей, які бачать ваше повідомлення. Для цього використовуються медіапоказники, основними для ООН (out of home) є значення OTS і GRP.

Реклама всупереч темряві.
Білборди – один з найдавніших видів реклами. Таблички з надписами та малюнками, які вказували на місцезнаходження, використовували ще в стародавні часи. Приклади пращурів сучасних рекламних щитів згадуються у казках та билинах ( ну як там, коли на камені напрямки написані – стародавня навігація). Весь цей історичний досвід натякає на те, що реклама на білбордах універсальна і працювала задовго до появи благ цивілізації.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань. Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.