Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Індивідуальний підбір площин


Новости та події
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
Ми працюємо!

У ці не прості для країни часи компанія Two Steps Outdoor продовжує працювати і розміщувати рекламу на білбордах, сітілайтах, відеоекранах, скролах тощо

26.04.2022
Дискримінації в рекламі на білбордах – ні, закріплено у законі.
   Для тих, хто розміщує або планує розмістити рекламу на білбордах, сітілайтах та інших зовнішніх носіях, Верховна Рада України затвердила нові юридичні вимоги. Вони стосуються дискримінації.
   8 січня 2022 року набули чинності зміни до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі, передбачених Законом від 10.09.2021 № 1750-IX.
27.01.2022
pers.jpg

Головне слово в цьому розділі - слово «індивідуальний»! Володіючи великою базою рекламних площин, розташованих в будь-якій точці нашої країни, ми може в онлайн режимі підібрати цікавить вас рекламний носій (напр. білборд ) з найкращим співвідношенням ціна / якість .

Всілякі параметри, такі як регіон, орієнтири (біля метро, ​​магазинів, перехресть і т.д.), рейтингу площині і т.д. будуть враховані нашими менеджерами при формуванні пропозиції.

Багаторічний досвід медіапланування рекламних кампаній для десятків різнопланових підприємств і фірм, дозволяє нам поєднувати індивідуальний оперативний підхід до побажань кожного клієнта, з високоефективної віддачею від розміщення рекламних послань, по підібраній нашими фахівцями адресною програмою.

Не зайве нагадати і те, що слово «індивідуальний» відноситься і до формування остаточної ціни на шуканий об'єкт - вона буде теж запропонована вам з урахуванням поточної ситуації, інтересів сторін і взаємної вигоди!

Читайте в нашому блозі
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань.
Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.
Реклама на білбордах не працює. Чому і що робити.
Твердження, яке часто чують менеджери. Як же виходить, що для одних клієнтів цей вид реклами стає ефективним і основним, а хтось розчарується і вважає кошти вкладені в рекламу викинутими Причин може багато, в тому числі і самих несподіваних, але перерахую основні
Курйози в зовнішній рекламі
 Про рекламу на білбордах в нашому блозі зазвичай піднімаємо серйозні теми: нововведення в законодавстві, правила розміщення, аналітика та інше. А в нашій роботі багато і веселих моментів, вони залишаються для клієнта за кадром і передаються між колегами по цеху. Сьогодні керівник відділу продажів Two Steps Outdoor, Оксана Бучек, що працює в галузі вже більше 15 років, поділиться рекламними курйозами, які зустрічалися в її практиці.