Допомогти Збройним Силам України можна, здійснивши переказ з платіжної картки – будь-якого банку та будь-якої країни світу.
Реквізити на сайті Національного Банку

Вітання на білбордах (бігбордах) або рекламних щитах


Новости та події
Ми відновлюємо роботу в Херсоні.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя. Завдяки ЗСУ українські міста повертаються з окупації і в них потрохи встановлюється звичний побут. А з ним і український бізнес та соціально важлива інформація.
22.11.2022
Розміщення соціальної реклами
Наша компанія долучилась до соціальної ініціативи- вшаннування пам'яті героїв з Донеччини і Луганщини.
24.08.2022
Реклама на білбордах - нові правила та нові можливості
По всій території України діє воєнний стан. Нові правила стосуються всіх сфер життя нашої країни. Реклама на білбордах – не виняток. Оренда бордів і розміщення на них реклами, і навіть усе, що стосується зовнішньої реклами загалом, – тут правила дещо змінилися. Про що йде мова?
26.04.2022
Вітальний білбордОригінальним бути ніхто не заборонить! А якщо ця оригінальність виражена через привітання на білборді (бігборді), то ступінь її впливу на одержувача збільшується в рази.

 Привітати своїх рідних, коханих, колег і нарешті, усіма шанованого шефа, це чи не найвища ступінь взаємовигідного задоволення. Причому привітати так, щоб бачили і знали про це не тільки учасники процесу, а й все навколо.
 
 Вітальний білборд (бігборд) завжди зробить приголомшливий ефект на одержувача, а ступінь здивування буде на піку своїх можливостей, тим більше, що приводів для цього більш ніж достатньо: привітання з днем ​​народження, привітання з весіллям, з народженням дітей, з днем ​​8-го березня, днем всіх закоханих 14-го лютого і т.д. і т.п.
 
 Привітати наочно, красиво, вклавши в привітання все, дремавшее доти, дизайнерське майстерність і літературний талант! Як це зробити, навіть не потрібно повторювати два рази & ndash; тільки на білбордах 3х6 метра (а там можна і більше...) і, природно, поряд з будинком, або по шляху проходження вітаю.
 
 А якщо, (та таке іноді буває) ви самі не володієте художнім або літературним талантом або ж вам просто ніколи, наші дизайнери і копірайтери в кращому вигляді зобразять і висловлять від вашого імені все найпотаємніші почуття до вітаю об'єкту.

Процедура проста: після узгодження умов оренди, ви передаєте нам базові матеріали, фото або текст і ваші побажання. А також, дозвіл від фізичної особи, якщо її фото буде на білборді.  Наш дизайнер готує кілька варіантів оброблених і оформлених у вітальному стилі макетів і погоджує з вами. Кілька годин і яскраве привітання на рекламному щиті готово!
greetcircl.png
Приклад роботи дизайнера на основі ваших матеріалів ви можете бачити нижче:
Привітання на білборді

 Пам'ять про такому нестандартному і оригінальному привітанні збережеться на все життя. Звертайтеся, і гарантуємо, що все станеться, як замислювалося - і в потрібний час і в потрібному місці! greet2.png
 Географія поздоровлень на білбордах (бігбордах) охоплює всю Україну: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Львів, Херсон і т.д. Всі обласні і районні центри країни!

 На питання "Скільки коштує привітання на рекламному щиті?" відповісти однозначно можна тільки після чіткого визначення міста, місця розташування щита і періоду для привітання.
 
 Середня ціна привітання на білборді коливається в межах 4000 - 7000 грн. В ціну привітання на білборді входить: розробка макета, монтаж, оренда до 15ти днів, фотозвіт і маса позитивних емоцій!
 
 Замовте привітання на рекламному щиті заздалегідь і вам не доведеться робити сюрприз "на швидку руку" на увазі обмеженості часу. Рекомендовано замовляти привітання, як мінімум за 1 місяць до планової дати розміщення.

На даний момент привітання можливо на термін від 1 календарного місяця. Якщо на вітальному плакаті буде фото людини ОБОВ'ЯЗКОВО потрібна її письмова згода. 


 Зробити замовлення ви можете, звернувшись до наших менеджерів за телефонами:
+38-044-222-51-32; +38-095-721-81-60; +38-068-789-02-49

Привітання на білборді - відмінний спосіб проявити свою оригінальність, а також висловити почуття і емоції! Сохранить
Читайте в нашому блозі
Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

Що таке медіаметрика в зовнішній рекламі, як її використовують і рахують.

 

Коли ви розміщуєте рекламу, особливо великі рекламні компанії, необхідно розуміти кількість людей, які бачать ваше повідомлення. Для цього використовуються медіапоказники, основними для ООН (out of home) є значення OTS і GRP.

Реклама всупереч темряві.
Білборди – один з найдавніших видів реклами. Таблички з надписами та малюнками, які вказували на місцезнаходження, використовували ще в стародавні часи. Приклади пращурів сучасних рекламних щитів згадуються у казках та билинах ( ну як там, коли на камені напрямки написані – стародавня навігація). Весь цей історичний досвід натякає на те, що реклама на білбордах універсальна і працювала задовго до появи благ цивілізації.
Коли в місто повертається реклама, в нього повертається життя
В такі важкі для країни та кожного з нас часи, може здаватись, що реклама не на часі, з етичних або ж економічних міркувань. Але реклама потрібна та працює, чому же зараз самий час для розміщення.